Welkom
 Snelzoeken / Home
 Uitgebreid zoeken
Diversen
 Uitleg
 Adverteren op deze site
Contact
 Contact gegevens



Laatste update: 30-06-2010
Accommodatie type: huis
Accommodatie naam: Le Corbery
Accommodatie plaats: Largentière
Accommodatie departement: Ardèche (07)
Afstand vanaf Utrecht: 1100 km
Aantal personen: 1 tot 4
Totaal aantal kamers: 1
Aantal slaapkamers: 2
Prijzen per week: vanaf € 445,- tot € 750,-
Een kijkje op de binnenplaats (cour) - Klik voor een vergroting...
Hier ziet u de keuken van La Petite Grange  - Klik voor een vergroting...
Een kijkje op het zwembad. - Klik voor een vergroting...
Dit is een aanblik van het zitgedeelte van de gîte. - Klik voor een vergroting...
De terrassen van de gite - Klik voor een vergroting...
Hier heeft u een aanzicht van maison Le Corbery - Klik voor een vergroting...
 - Klik voor een vergroting...
 - Klik voor een vergroting...
Sorry, geen foto beschikbaar... Sorry, geen foto beschikbaar... Sorry, geen foto beschikbaar... Sorry, geen foto beschikbaar...
Als u van rust en privacy houdt, is Maison le Corbery voor u geschikt, gelegen aan de rand van het stadje Largentière, voorzien van vele terrasjes en restaurants!
gites
Aan de rand van het oude stadje Largentiere, gelegen in de Zuid-Ardeche, vindt u Maison Le Corbery. Hier treft u geen horde vakantiegangers, maar geniet u van rust en alle privacy!

Wij hebben 2 gîtes in de verhuur, een voor 2 personen met de mogelijkheid voor het plaatsen van een campingbedje, en een 4 persoons gite met ook de mogelijkheid voor het plaatsen van een campingbedje.

De beschikbaarheidskalender geeft alleen de beschikbaarheid aan van de 4 persoons gite, dus voor de beschikbaarheid van de  2- persoonsgite neem even contact met ons op.

Faciliteiten
Wat  ooit een zijderupsenkwekerij is geweest, is nu een Ardechoise huis met 2 gites, verbonden door middel van een cour.
Ook kunt u gebruik maken van een verwarmd zwembad van 10 x 5 m.
Verder aanwezig jeu de boule baan, electrische BBQ, tafeltennis,badminton  en een kleine speeltuin voor de kleintjes. 

Accommodatie
La petite grange is in 2004 in Ardechoise stijl gerestaureerd. Op de begane grond is de woonkamer met ned t.v., keuken voorzien van diverse voorzieningen en een aparte w.c. Op de 1e etage bevinden zich 2 slaapkamers en badkamer. Het terras is gedeeltelijk overdekt en voorzien van  tuinmeubilair.

Le gîte is geschikt voor 2 personen. Het heeft een slaapkamer met een tweepersoonsbed (180 x 200), verder vindt u op de begane grond keuken voorzien van div. voorzieningen, een zitgedeelte met ned. tv, eethoek en een badkamer met inloopdouche. Het terras is voorzien van tuinmeubilair.

Ligging
Maison Le Corbery is gelegen aan de rand van het stadje Largentière temidden van bossen en de omgeving wordt geflankeerd door heuvels. De prachtige omgeving kenmerkt zich door buitengewoon mooie middeleeuwse dorpjes (Vogue, Balazuc en Ruoms) met hun smalle straatjes en de vele (wijn-)chateaux. Direct in de omgeving van het huis bevinden zich vele wandel-en fietsmogelijkheden. In de omgeving zijn voldoende rivieren om in te zwemmen,vissen en kanoen.
Geschikt voor zomervakantie:
Geschikt voor wintervakantie:
Huisdieren toegestaan:
Roken toegestaan:
Geschikt voor minder valide:
Kindvriendelijk:
Babybedje:
Zwembad:
Sportfaciliteiten:
Kookmogelijkheden:
Vaatwasser:
Wasmachine:
Wasdroger:
Televisie:
Telefoon:
Internet aansluiting:
Open haard:
Airconditioner:
Borgsom: 100 EURO
Energie: Inbegrepen
Schoonmaak: 40 EURO per boeking
Bedlinnen: Inbegrepen
Badlinnen: Zelf verzorgen
Markt: Dinsdagmorgen Largentière
Supermarkt: 2 km Largentière
Bakker: 2 km Largentière
Andere winkels: diverse
Restaurant: 2 km Largentière
Busstation: Aubenas 15 km
Treinstation: Montelimar of Valence
Vliegveld: Marseille of Lyon
Vvv: 2 km Largentière
Arts/ziekenhuis: Largentière/Aubenas
Hele jaar beschikbaar | Prijzen per week
Laag seizoen:
01-09-2009 - 01-07-2010  € 545,-
01-09-2009 - 01-07-2010  € 445,-
Hoog seizoen:
01-07-2010 - 01-09-2010  € 750,-
01-07-2010 - 01-09-2010  € 550,-
Neem contact op voor meer informatie.

Type verhuurder: Particulier

Maria en Hans Hesemans
Montredon
07110 Largentière

Telefoonnummer 0033-475394267
 Bezoek de website   >>
Aanhef: 
Uw voornaam: 
Uw achternaam:* 
Uw telefoonnummer: 
Uw e-mail adres:* 

Uw tekst:* 


Via 'favorieten' kunt u bepaalde advertenties opslaan om ze een volgende keer snel te kunnen bekijken.

U heeft 29 favorieten advertenties.

Bekijk favorieten



Wilt u ook toegevoegd
worden op deze website met uw accommodatie?

Bekijk dan onze uitgebreide advertentie mogelijkheden.

©2010 Catch-IT